Jälleenmyyjät Suomessa

Etsi alta lähin kotimainen Salli-myyjäsi ja käy tutustumassa tuotteisiimme. Suurenna karttaa saadaksesi kaikki jälleenmyyjät paremmin näkyviin.



Espoo

Ergostar Oy

Kaskenkaatajantie 16 A 17
02100 Espoo
  asiakaspalvelu@ergostar.fi
  040 767 8168
  Siirry kotisivuille

Audico Systems Oy

Olarinluoma 12
02200 Espoo
  020 747 9390, 0400 501 311

Hammasväline

Orionintie 5
02200 Espoo
  visa.poikela@hammasvaline.fi
  050 310 8646
  Siirry kotisivuille

Isku Interior Oy

Kuitinmäentie 26
02240 Espoo
  interior.hki@isku.fi
  029 086 4201
  Siirry kotisivuille

Isku Koti Oy

Kuitinmäentie 26
02240 Espoo
  susanna.jaano@isku.fi
  029 086 4100
  Siirry kotisivuille

Kinnunen Oy

Kartanonherrantie 2 A
02920 Espoo
  info@kinnunen.fi
  010 680 1000

Vepsäläinen

Juvankartanontie 11
02920 Espoo
  espoo.paamyymala@vepsalainen.com
  020 7801 471

Vepsäläinen

Martinsillantie 10
02270 Espoo
  espoo.suomenoja@vepsalainen.com
  020 7801 300

Forssa

Kutomon fysioterapia ja liikuntakeskus

Kutomonkuja 2 A 1
30100 Forssa
  info@vkfysio.fi
  (03) 4354 665

Helsinki

Ergo-Forum Oy

Arkadiankatu 19
00100 Helsinki
  info@ergoforum.com
  (09) 2522 3200
  Siirry kotisivuille

Modeo

Hämeentie 157
00560 Helsinki
  myynti@modeo.fi
  020 7920 270
  Siirry kotisivuille

Tuolimies Oy

Valimotie 1 C
00380 Helsinki
  info@tuolimies.fi
  029 1700 830
  Siirry kotisivuille

Viabel Oy

Valuraudantie 9
00700 Helsinki
  jyrki.tyllinen@viabel.fi
  0400 704 706
  Siirry kotisivuille

BTJ Finland Oy

Itälahdenkatu 22 A
00210 Helsinki
  btj@btj.fi
  (09) 5840 440
  Siirry kotisivuille

EFG Toimistokalusteet

Hämeentie 135 A
00560 Helsinki
  helsinki@efg.fi
  (09) 2534 4300

Ergopoint Oy

Auertie 1
00700 Helsinki
  petteri.husu@ergopoint.fi
  0400 260 822
  Siirry kotisivuille

Interior Consulting IC Oy

Vallilan Akseli, Lemuntie 3-5 B
00510 Helsinki
  nina.hyryla@interiorconsulting.fi
  044 0476 221
  Siirry kotisivuille

Kinnunen Oy

Pohjoinen Rautatiekatu 19 C
00100 Helsinki
  info@kinnunen.fi
  010 680 1030

Kontutek Oy

Atomitie 5 C
00370 Helsinki
  myynti(at)kontutek.fi
  010 219 5540

LabTex Oy

Pulttitie 12
00880 Helsinki
  info@labtex.fi
  (09) 222 3533
  Siirry kotisivuille

Plandent Oy

Asentajankatu 6 B
00880 Helsinki
  markku.nappari@plandent.com
  020 7795 200
  Siirry kotisivuille

Staples

Vanha Talvitie 8 B (Tukkutori)
00580 Helsinki
  sornainen.myymala@staples.com
  010 681 6350

Staples

Porkkalankatu 13
00180 Helsinki
  ruoholahti.myymala@staples.com
  010 681 6300

Vepsäläinen

Kauppakeskus Lanterna, Varikkotie 2 B
00880 Helsinki
  helsinki.lanterna@vepsalainen.com
  020 7801 210

Vepsäläinen

Annankatu 25
00100 Helsinki
  helsinki.keskusta@vepsalainen.com
  020 7801 410

VWR International Oy

Valimotie 9
00380 Helsinki
  info@fi.vwr.com
  (09) 8045 5300
  Siirry kotisivuille

Hämeenlinna

Vepsäläinen

Katsastusmiehenkuja 1
13130 Hämeenlinna
  hameenlinna@vepsalainen.com
  020 780 1690

Imatra

Kaluste Kaakko

Liikekeskus Mansikkapaikka, Tainionkoskentie 68
55120 Imatra
  Imatra@kalustekaakko.fi
  010 548 3000
  Siirry kotisivuille

Järvenpää

Me Kalustajat Oy

Kaskitie 1
04410 Järvenpää
  myynti@mekalustajat.fi
  (010) 2714 860
  Siirry kotisivuille

Kerava

Ergome Oy

Jussilanpiha 3
04250 Kerava
  ergome@ergome.fi
  (09) 2794 9720
  Siirry kotisivuille

Kotka

Isku Interior Oy

Jumalniementie 4
48600 Kotka
  interior.kotka@isku.fi
  029 086 4481
  Siirry kotisivuille

Kouvola

Huonekaluliike Katainen Oy

Kivimiehenkatu 6
45100 Kouvola
  hkl.katainen@kymp.net
  (05) 371 3356

Isku Koti Oy

Tommolankatu 7
45130 Kouvola
  koti.kouvola@isku.fi
  029 086 4640
  Siirry kotisivuille

Vepsäläinen

Katajaharjuntie 4
45720 Kuusankoski / Kouvola
  kouvola@vepsalainen.com
  020 7801 290

Lahti

Isku Interior Oy

Mukkulankatu 19
15210 Lahti
  interior@isku.fi
  029 086 3000
  Siirry kotisivuille

Kinnunen Oy

Aleksanterinkatu 17
15110 Lahti
  info@kinnunen.fi
  010 680 1060

Staples

Linjakatu 4
15100 Lahti
  lahti.myymala@staples.com
  010 681 6400

Vepsäläinen

Kauppakatu 23
15140 Lahti
  lahti@vepsalainen.com
  020 7801 32

Lammi

Sisuste Peltoniemi Oy

Linjatie 1
16900 Lammi
  myynti@sisustepeltoniemi.fi
  (03) 6336 661
  Siirry kotisivuille

Lappeenranta

Isku Interior Oy

Myllymäenkatu 34
53550 Lappeenranta
  interior.lpr@isku.fi
  029 086 4601
  Siirry kotisivuille

Kaluste Kaakko

Kaakkoiskaari 22
53500 Lappeenranta
  Lpr@kalustekaakko.fi
  010 322 5880
  Siirry kotisivuille

Kinnunen Oy

Kievarinkatu 1
53100 Lappeenranta
  info@kinnunen.fi
  010 680 1090

Toimistosavotta

Paalukatu 7
53500 Lappeenranta
  info@toimistosavotta.fi
  010 422 4702
  Siirry kotisivuille

Vepsäläinen

Myllymäenkatu 34
53550 Lappeenranta
  lappeenranta@vepsalainen.com
  020 7801 280

Mäntsälä

Koto-Kaluste

Riihenmäentie 2
04600 Mäntsälä
  myynti@kotokaluste.fi
  0400 460 751
  Siirry kotisivuille

Nummela

Lohjan Yrityskaluste

Turuntie 198
03100 Nummela
  yrityskaluste@gmail.com
  050 346 9922

Tuusula

Vantaa

Atea Finland Oy

Jaakonkatu 2
01621 Vantaa
  jussi.konkola@atea.fi
  010 613 6078
  Siirry kotisivuille

Isku Koti Oy

Martinkyläntie 47, Kauppakeskus Viisari
01720 Vantaa
  oti.varisto@isku.fi
  029 086 4000
  Siirry kotisivuille

Lyreco Oy

Väinö Tannerin tie 3
01510 Vantaa
  ari.kinnunen@lyreco.com
  (09) 9255 91
  Siirry kotisivuille

Paperipalvelu Koskimo ja Rännäli Oy

Kisällintie 11a
01730 Vantaa
  marja.liedes@paperipalvelu.fi
  020 7750 449

VIP Office Oy

Pähkinärinteentie 41
01710 Vantaa
  sami.henriksson@vipoffice.fi
  (09) 7599 510
  Siirry kotisivuille

Iisalmi

Iisalmen Avainkaluste

Pohjolankatu 4
74100 Iisalmi
  avainkaluste@meili.fi
  017 823 444
  Siirry kotisivuille

Joensuu

Marski Data Oy

Torikatu 14
80100 Joensuu
  henna.sarola@marskidata.fi
  044 320 6112
  Siirry kotisivuille

Pohjois-Karjalan Systema Oy

Aspitie 2
80100 Joensuu
  tilaukset@pksystema.fi
  (013) 248 9007
  Siirry kotisivuille

EFG / Office Showroom Joensuu Ky

Raatekankaantie 1
80100 Joensuu
  info@efgjoensuu.fi
  (013) 124 343
  Siirry kotisivuille

Isku Interior

Pilkontie 3
80130 Joensuu
  interior.joensuu@isku.fi
  029 086 4751
  Siirry kotisivuille

Isku Vepsäläinen

Pilkontie 3
80130 Joensuu
  koti.joensuu@isku.fi
  029 086 4750

Kuopio

Marski Data Oy

Asemakatu 26 (ent. H.S.Pitkäsen liiketalo)
70500 Kuopio
  myynti.kuopio@marskidata.fi
  (017) 250 5500
  Siirry kotisivuille

Hammasväline

Leväsentie 2, 2. krs
70700 Kuopio
  ari.korkalainen@hammasvaline.fi
  050 310 8685
  Siirry kotisivuille

Isku Interior Oy

Kartanonkatu 4 B
70700 Kuopio
  interior.kuopio@isku.fi
  029 086 4701
  Siirry kotisivuille

Kinnunen Oy

Hallikatu 14
70100 Kuopio
  info@kinnunen.fi
  010 680 1050

Modeo

Niiralankatu 19
70600 Kuopio
  tapani.kautto@modeo.fi
  0207 920 669
  Siirry kotisivuille

Staples

Puijonkatu 45
70300 Kuopio
  kuopio.myymala@staples.com
  010 681 6700

Vepsäläinen

Kartanonkatu 4
70700 Kuopio
  kuopio@vepsalainen.com
  020 7801 220

Mikkeli

Marski Data Oy

Vuorikatu 7
50100 Mikkeli
  myynti.mikkeli@marskidata.fi
  (015) 320 600
  Siirry kotisivuille

Toimistosavotta Oy

Savilahdenkatu 19
50100 Mikkeli
  info@toimistosavotta.fi
  010 422 4700
  Siirry kotisivuille

Isku Interior Oy

Graanintie 4
50190 Mikkeli
  interior.mikkeli@isku.fi
  029 086 4371
  Siirry kotisivuille

Vepsäläinen

Setrikatu 5
50100 Mikkeli
  mikkeli@vepsalainen.com
  020 7801 390

Nilsiä

Koti-Siili Oy

Tahkotie 2
73300 Nilsiä
  siili@kotisiili.fi
  (017) 463 1786
  Siirry kotisivuille

Reijola

Futra

Mulontie 3-5
80330 Reijola
  eetu.varis@futra.fi
  0400 388 868
  Siirry kotisivuille

Savonlinna

Marski Data Oy

Kauppatori 1
57130 Savonlinna
  myynti.savonlinna@marskidata.fi
  (015) 510 700
  Siirry kotisivuille

Toimistosavotta Oy

Olavinkatu 44
57100 Savonlinna
  info@toimistosavotta.fi
  010 422 4700
  Siirry kotisivuille

Siilinjärvi

Koti-Siili Oy

Pyykankaantie 18
71800 Siilinjärvi
  siili@kotisiili.fi
  (017) 462 1446
  Siirry kotisivuille

Varkaus

Isku Koti Oy

Käpykankaantie 2
78850 Varkaus
  koti.varkaus@isku.fi
  029 086 4730
  Siirry kotisivuille

Stemma RH-Huonekalu Oy

Kauppakatu 34
78850 Varkaus
  varkaus@rh-huonekalu.com
  020 7862 265
  Siirry kotisivuille

Alavus

Ostosaitta

Järviluomantie 8
63300 Alavus
  ostosaitta@netikka.fi
  (06) 5111 380
  Siirry kotisivuille

Halikko

Vetman Oy

Maorlantie 1
24800 Halikko
  vetman@vetman.fi
  (02) 7221 222
  Siirry kotisivuille

Jurva

Junet

Niemenkyläntie 238
66300 Jurva
  info@junet.com
  010 3200 450
  Siirry kotisivuille

Jyväskylä

Modeo

Schaumanin puistotie 10
40100 Jyväskylä
  tapani.kautto@officeroom.fi
  040 527 6055
  Siirry kotisivuille

EFG Toimistokalusteet

Ailakinkatu 5
40100 Jyväskylä
  info@efgjyvaskyla.fi
  (014) 676 223
  Siirry kotisivuille

Halwest Oy

Asekatu 3
40100 Jyväskylä
  juhani.ahonen@halwest.com
  0400 496 964
  Siirry kotisivuille

Isku Interior Oy

Tourulantie 13
40100 Jyväskylä
  interior.jkl@isku.fi
  029 086 4901
  Siirry kotisivuille

Kinnunen Oy

Kauppakatu 17
40100 Jyväskylä
  info@kinnunen.fi
  010 680 1040

Paperipalvelu Koskimo ja Rännäli Oy

Ahjokatu 14-16 LH 14
40320 Jyväskylä
  marja.liedes@paperipalvelu.fi
  0207 750 444

Staples

Seppälänkankaan Liikekeskus, Sorastajantie 1
40320 Jyväskylä
  jyvaskyla.myymala@staples.com
  010 681 6650

Vepsäläinen

Tourulantie 13
40100 Jyväskylä
  jyvaskyla@vepsalainen.com
  020 7801 420

Kannus

Keski-Pohjanmaan Konttoripiste

Jokipellontie 2
69100 Kannus
  myynti@kp-konttoripiste.fi
  044 729 1540
  Siirry kotisivuille

Keuruu

Musakka Oy

Tehtaantie 10
42700 Keuruu
  musakka@co.inet.fi
  0207 569 280
  Siirry kotisivuille

Kokkola

Isku Interior Oy

Pitkänsillankatu 17
67100 Kokkola
  interior.kokkola@isku.fi
  029 086 3901
  Siirry kotisivuille

Isku Vepsäläinen

Pitkänsillankatu 17
67100 Kokkola
  koti.kokkola@isku.fi
  029 086 3900

Keski-Pohjanmaan Konttoripiste

Heinolankaari 12
67600 Kokkola
  myynti@kp-konttoripiste.fi
  06 832 5100
  Siirry kotisivuille

Maraluxkalusteet

Kosilankatu 3
67700 Kokkola
  kokkola@toimistokalusteet.com
  (06) 831 5040
  Siirry kotisivuille

Pietarsaari

Keski-Pohjanmaan Konttoripiste

Kauppiaankatu 2
68600 Pietarsaari
  myynti@kp-konttoripiste.fi
  06 781 0002
  Siirry kotisivuille

Pori

Isku Interior Oy

Itsenäisyydenkatu 1–5
28100 Pori
  interior.pori@isku.fi
  029 086 4661
  Siirry kotisivuille

Top Bee Oy

Satakunnankatu 38
28130 Pori
  topbee@topbee.fi
  (02) 635 3522
  Siirry kotisivuille

Vepsäläinen

Itsenäisyydenkatu 1-5
28100 Pori
  pori@vepsalainen.com
  020 7801 380

Rauma

Isku Koti Oy

Kairakatu 1
26100 Rauma
  koti.rauma@isku.fi
  029 086 4460
  Siirry kotisivuille

Sastamala

Huonekaluliike Kalliokoski

Onkiniemenkatu 8
38200 Sastamala
  kalliokoski@kalliokoski.fi
  (03) 511 2323 / 040 5500 884

Seinäjoki

Halwest Oy

Mäntylänkatu 1
60120 Seinäjoki
  toimisto@halwest.com
  050 462 5841
  Siirry kotisivuille

Hammasväline

Kampusranta 9 C
60320 Seinäjoki
  jyrki.jarvi@hammasvaline.fi
  050 310 8593
  Siirry kotisivuille

Isku Interior Oy

Rengastie 4
60120 Seinäjoki
  interior.seinajoki@isku.fi
  029 086 3931
  Siirry kotisivuille

Sisustussuunittelu Mäkelä & Roos

Karvarinkatu 8
60320 Seinäjoki
  info@makelaroos.fi
  +358 40 543 5619
  Siirry kotisivuille

Suojainexpertti PRR Finland Ky

Rengastie 7
60120 Seinäjoki
  myynti@suojainexpertti.fi
  040 032 5076
  Siirry kotisivuille

Vepsäläinen

Rengastie 42
60120 Seinäjoki
  seinajoki@vepsalainen.com
  020 7801 650

Tampere

Ergo-Forum Oy

Kalevan puistotie 16
33500 Tampere
  paivi@ergoforum.com
  044 999 6207
  Siirry kotisivuille

Modeo

Verstaankatu 2
33100 Tampere
  tapio.makkonen@modeo.fi
  0207 928 523
  Siirry kotisivuille

Alogena Oy

Satamakatu 18
33200 Tampere
  alogena@alogena.fi
  0500 213 333
  Siirry kotisivuille

EFG Toimistokalusteet Oy

Tammelan puistokatu 23 A
33500 Tampere
  tampere@efg.fi
  (03) 3141 9200

Isku Interior Oy

Sammonkatu 47
33540 Tampere
  interior.tampere@isku.fi
  029 086 4501
  Siirry kotisivuille

Paperipalvelu Koskimo ja Rännäli Oy

Tampellan Esplanadi 3 A 9
33100 Tampere
  marja.liedes@paperipalvelu.fi
  0207 750 444

Staples

Kuokkamaantie 4 A
33800 Tampere
  tampere.myymala@staples.com
  010 681 6600

Tevella Oy

Pihkanokankatu 6
33900 Tampere
  asiakaspalvelu@tevella.fi
  (03) 380 5300
  Siirry kotisivuille

Viabel Oy

Tampere
  aleksi.aaltonen@viabel.fi
  040 513 0553
  Siirry kotisivuille

Turku

EFG Toimistokalusteet Oy

Läntinen Rantakatu 53 A
20100 Turku
  turku@efg.fi
  (02) 2747 080

Ergo-Forum Oy

Hämeenkatu 14
20500 Turku
  info@ergoforum.com
  0400 806 273
  Siirry kotisivuille

Hammasväline

Pitkämäenkatu 11 B
20250 Turku
  olli.juvonen@hammasvaline.fi
  050 310 8680
  Siirry kotisivuille

Isku Koti Oy

Satakunnantie 162
20320 Turku
  koti.turku@isku.fi
  029 086 4400
  Siirry kotisivuille

Kinnunen Oy

Yliopistonkatu 31
20100 Turku
  info@kinnunen.fi
  010 680 1080

Modeo

Puutarhakatu 10
20100 Turku
  minna.ekroos@modeo.fi
  0207 920 269
  Siirry kotisivuille

Staples

Hovioikeudenkatu 2
20500 Turku
  turku.myymala@staples.com
  010 681 6450

Uusikaupunki

Uudenkaupungin Huonekaluliike Oy

Kalustekuja 5
23500 Uusikaupunki
  hkl@uusikaupunki.fi
  (02) 842 4233
  Siirry kotisivuille

Vaasa

Realia Oy / Vaasa toimistot

Pitkäkatu 63–65
65100 Vaasa
  realia@netikka.fi
  (06) 317 6710
  Siirry kotisivuille

Gigant Työpisteet Oy

Myllärinkatu 21
65100 Vaasa
  sales@gigant.fi
  020 757 0500
  Siirry kotisivuille

Gigant Työpisteet Oy Pohjois-Suomi

Myllärinkatu 21
65100 Vaasa
  janne.marjanen@gigant.fi
  020 757 0507
  Siirry kotisivuille

Isku Interior Oy

Moreenikuja 1, Kivihaka
65300 Vaasa
  interior.vaasa@isku.fi
  029 086 4871
  Siirry kotisivuille

Sisustussuunnittelu Mäkelä &Roos

Yrittäjänkatu 13, Futura 3
65380 Vaasa
  info@makelaroos.fi
  050 343 5292
  Siirry kotisivuille

Vepsäläinen

Moreenikuja 1
65300 Vaasa
  vaasa@vepsalainen.com
  020 7801 330

Vahto

Hoitolatukku Tuonti Oy

Kalliorannantie 4
21310 Vahto
  info@hoitolatukku.fi
  (02) 21 22 200
  Siirry kotisivuille

Ylöjärvi

EyeVision Oy

Vehmaantie 14
33470 Ylöjärvi
  santtu.oittinen@eyevision.fi
  040 717 3617
  Siirry kotisivuille

Rovaniemi

Isku Interior Oy

Vierustie 5–7
96320 Rovaniemi
  interior.rovaniemi@isku.fi
  029 086 4961
  Siirry kotisivuille

Modeo

Ukkoherrantie 9 A 22
96200 Rovaniemi
  erkki.suhanko@modeo.fi
  0207 920 268
  Siirry kotisivuille

Vepsäläinen

Vierustie 5
96320 Rovaniemi
  rovaniemi@vepsalainen.com
  020 7801 600

Tornio

Isku Koti Oy

Pakkahuoneenkatu 1
95400 Tornio
  koti.tornio@isku.fi
  029 086 4990
  Siirry kotisivuille

Kajaani

Isku Koti Oy

Sammonkatu 13
87100 Kajaani
  koti.kajaani@isku.fi
  029 086 4940
  Siirry kotisivuille

Konttorikolmio Oy

Kuurnankatu 8
87100 Kajaani
  myynti(at)konttorikolmio.fi
  +358 8 633 160
  Siirry kotisivuille

Nivala

Nivalan Laatukaluste Oy

Kalliontie 16
85500 Nivala
  laatukaluste@laatukaluste.com
  (08) 442 860
  Siirry kotisivuille

Päivärinta Oy

Kalliontie 29
85500 Nivala
  heikki.koskela@paivarinta.fi
  044 3640 223.
  Siirry kotisivuille

Oulu

Hammasväline

Kempeleentie 7 B
90400 Oulu
  jani.ginman@hammasvaline.fi
  050 310 8586
  Siirry kotisivuille

Isku Interior Oy

Taka-Löytyn aukio 4
90140 Oulu
  interior.oulu@isku.fi
  029 086 4801
  Siirry kotisivuille

Kinnunen Oy

Asemakatu 26
90100 Oulu
  info@kinnunen.fi
  010 680 1070

Lyreco Oy

Elektroniikkatie 3 (Technopolis)
90570 Oulu
  oulu@lyreco.com
  (08) 555 5367
  Siirry kotisivuille

Modeo

Siljonkatu 73
90120 Oulu
  johanna.paananen@modeo.fi
  0207 920 267
  Siirry kotisivuille

Office Showroom Oulu Oy

Haarasuonkuja 1
90240 Oulu
  jaana.salmu@efgoulu.fi
  050 449 4539
  Siirry kotisivuille

Physiofile

Oulu
  info@physiofile.fi
  Siirry kotisivuille

Vepsäläinen

Taka-Lyötyn aukio 4
90140 Oulu
  oulu@vepsalainen.com
  020 7801 230

Raahe

Keski-Pohjanmaan Konttoripiste

Rantakatu 8 A
92100 Raahe
  hannu.vanhala@kp-konttoripiste.fi
  050 582 8718
  Siirry kotisivuille

Ylivieska

Keski-Pohjanmaan Konttoripiste

Riihikatu 8 A0
84100 Ylivieska
  hannu.vanhala@kp-konttoripiste.fi
  040 736 2099
  Siirry kotisivuille